11.09. 2015

Listy startowe ZT-A


Zawody Towarzyskie w Ujeżdżeniu Raduszyn 13.09.15 r.
 
 

Lista startowa Program L-0 ZT-A Raduszyn 13.09.15 r.

L.p.

Imię i nazwisko

Koń

Barwy

 

Przybliżony czas

rozpoczęcia

 

1

Karolina Jarmonik

Mousie

KJ Equarius

10:00

2

Daria Sygnecka

Sadyk

Stajnia Raduszyn

10:06

3

Wiktoria Wasielewska

Bystra

Stajnia Raduszyn

10:12

4

Jagoda Henclewska

Romeo

Stajnia Raduszyn

10:18

5

Marika Madeja

Barczello

KJ Raduszyn

10:24

6

Wanessa Krupa

Euro

Stajnia Raduszyn

10:30

7

Wiktoria Kasseja

Barodia

Stajnia Raduszyn

10:36

8

Jagna Kmiecik

Sadyk

Stajnia Raduszyn

10:42

 
 

Lista startowa Program L-1 ZT-A Raduszyn 13.09.15 r.

L.p.

Imię i nazwisko

Koń

Barwy

 

Przybliżony czas

rozpoczęcia

 

1

Martyna Ratajczak

Madea

KJ Raduszyn

11:00

2

Zofia Klimek

Dante Hanover

 

11:06

3

Karolina Jarmonik

Johnny

KJ Equarius

11:12

4

Agnieszka Bach-Żelewska

Fenrir z Moreny

 

11:18

5

Zofia Klimek

Dante Hanover

 

11:24

6

Agnieszka Bach-Żelewska

Fenrir z Moreny

 

11:30

7

Paulina Siwińska

Malwa

KJ Equarius

11:36

8

Aleksandra Osuch

Anthony Hopkins

KJ Podkowa Gruszczyn

11:42

9

Dominika Henzel

Bello

KJ Podkowa Gruszczyn

11:48

10

Aleksandra Osuch

Anthony Hopkins

KJ Podkowa Gruszczyn

11:54

11

Dominika Henzel

Bello

KJ Podkowa Gruszczyn

12:00

12

Paweł Sajdak

Roger

 

12:06

13

Karolina Wasilewska

Luna

Stajnie Łopuchowskie

12:12

 

Lista startowa Program L-3 ZT-A Raduszyn 13.09.15 r.

L.p.

Imię i nazwisko

Koń

Barwy

 

Przybliżony czas

rozpoczęcia

 

1

Paweł Sajdak

Roger

 

12:30

2

Karolina Wasilewska

Luna

Stajnie Łopuchowskie

12:36

3

Anna Wieczorkiewicz

Nigeria

KJ Equarius

12:42

4

Irena Lisiecka

Euro

KJ Raduszyn

12:48

5

Anna Wieczorkiewicz

Nigeria

KJ Equarius

12:54

6

Artur Ankiewicz

Malwa

KJ Equarius

13:00

7

Maria Żuchowska

Krywion

 

13:06

8

Marek Żuchowski

Kroton

 

13:12

9

Maria Żuchowska

Krywion

 

13:18

10

Marek Żuchowski

Kroton

 

13:24

11

Agnieszka Gąska

Kiss Me

Stajnie Łopuchowskie

13:30

12

Magdalena Nowaczyk-Karpińska

Sunrise

Stajnie Łopuchowskie

13:36

13

Martyna Maciejuk

Quattro L

OJ Quatro

13:42

 

Lista startowa Program P-2 ZT-A Raduszyn 13.09.15 r.

L.p.

Imię i nazwisko

Koń

Barwy

 

Przybliżony czas

rozpoczęcia

 

1

Anna Wieczorkiewicz

Mr Hattori

KJ Equarius

14:00

2

Dominika Seges

Quattro L

OJ Quatro

14:06

3

Anna Wieczorkiewicz

Mr Hattori

KJ Equarius

14:12

4

Magdalena Nowaczyk-Karpińska

Sunrise

Stajnie Łopuchowskie

14:18

5

Agnieszka Gąska

Kiss Me

Stajnie Łopuchowskie

14:24

6

Natalia Paprocka

Libell

 

14:30

7

Maria Żuchowska

Diados

 

14:36

8

Natalia Paprocka

Libell

 

14:42

9

Maria Żuchowska

Diados

 

14:48

10

Anna Wieczorkiewicz

Johnny

KJ Equarius

14:54

Uwaga!
Czas rozpoczęcia przejazdów jest orientacyjny i dołożymy starań aby zawody sprawnie przebiegały, ale prosimy wziąć pod uwagę około pół godzinny poślizg lub przyspieszenie.