Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Klub » Osiągnięcia 2015

Osiągnięcia naszych jeźdźców w 2015 roku

Klub Jeździecki Raduszyn – sprawozdanie z działalności Klubu w 2015 r.

Wyniki  uzyskane w rywalizacji sportowej

Osiągnięcia naszych zawodników w 2015 roku

1

Miejsce zawodów

Zawodnik

Koń

Miejsce

Klasa

Dyscyplina

2

Krajkowo

Klara Woźnicka

Galaktyka

4

L1

Ujeżdżenie

3

Krajkowo

Klara Woźnicka

Pasja

8

L1

Ujeżdżenie

4

Krajkowo

Klara Woźnicka

Galaktyka

12

L3

Ujeżdżenie

5

Krajkowo

Klara Woźnicka

Pasja

16

L3

Ujeżdżenie

6

Raduszyn

Anna Nowaczyk

Barczello

1

L0

Ujeżdżenie

7

Raduszyn

Daria Sygnecka

Sadyk

2

L0

Ujeżdżenie

8

Raduszyn

Jagoda Henclewska

Euro

3

L0

Ujeżdżenie

9

Raduszyn

Nicola Wierzejewska

Bystra

4

L0

Ujeżdżenie

10

Raduszyn

Jagna Kmiecik

Barczello

5

L0

Ujeżdżenie

11

Raduszyn

Piotr Graczyk

Pinar S

1

L1

Ujeżdżenie

12

Raduszyn

Maria Kłoskowska

Belweder

2

L1

Ujeżdżenie

13

Raduszyn

Martyna Ratajczak

Sadyk

3

L1

Ujeżdżenie

14

Raduszyn

Irena Lisiecka

Mona

4

L1

Ujeżdżenie

15

Raduszyn

Zuzanna Mąka

Maczo

7

L1

Ujeżdżenie

16

Raduszyn

Wiktoria Błachowiak

Hipis

8

L1

Ujeżdżenie

17

Gruszczyn

Piotr Graczyk

Pinar S

5

L6R

Ujeżdżenie

18

Gruszczyn

Irena Lisiecka

Mona

12

L6R

Ujeżdżenie

19

Gruszczyn

Marta Osypińska

Wiwax

9

P2

Ujeżdżenie

20

Gruszczyn

Marta Osypińska

Wiwax

1

L3

Ujeżdżenie

21

Jeziorki

Halina Kosakowska

Babilon

1

L3

Ujeżdżenie

22

Jeziorki

Halina Kosakowska

Karczmarz

2

L3

Ujeżdżenie

23

Gniezno

Klara Woźnicka

Galaktyka

6

 

Skoki

24

Gniezno

Klara Woźnicka

Galaktyka

13

Mini LL

Skoki

25

Gniezno

Klara Woźnicka

Galaktyka

40

LL

Skoki

26

Raduszyn

Klara Woźnicka

Pasja

1

L0

Ujeżdżenie

27

Raduszyn

Klara Woźnicka

Galaktyka

2

L0

Ujeżdżenie

28

Raduszyn

Jagna Kmiecik

Barodia

5

L0

Ujeżdżenie

29

Raduszyn

Daria Sygnecka

Jagódka

6

L0

Ujeżdżenie

30

Raduszyn

Nicola Wierzejewska

Nutka

7

L0

Ujeżdżenie

31

Raduszyn

Jagoda Henclewska

Mona

13

L0

Ujeżdżenie

32

Raduszyn

Klara Woźnicka

Galaktyka

1

L3

Ujeżdżenie

33

Raduszyn

Klara Woźnicka

Pasja

7

L3

Ujeżdżenie

34

Raduszyn

Wiktoria Karasiewicz

Maczo

8

L3

Ujeżdżenie

35

Raduszyn

Piotr Graczyk

Pinar S

9

L3

Ujeżdżenie

36

Raduszyn

Irena Lisiecka

Mona

11

L3

Ujeżdżenie

37

Gniezno

Halina Kosakowska

Babilon

8

LL

Skoki

38

Gniezno

Wiktoria Karasiewicz

Maczo

15

LL

Skoki

39

Poznań

Wiktoria Karasiewicz

Maczo

14

LL

Skoki

40

Poznań

Halina Kosakowska

Babilon

34

LL

Skoki

41

Poznań

Irena Lisiecka

Pinar S

1

L6R

Ujeżdżenie

42

Poznań

Piotr Graczyk

Pinar S

2

L6R

Ujeżdżenie

43

Raduszyn

Ola Andrzejewska

Madea

2

Mini LL

Skoki

44

Raduszyn

Irena Lisiecka

Mirado

4

Mini LL

Skoki

45

Raduszyn

Wiktoria Karasiewicz

Florina

5-6

Mini LL

Skoki

46

Raduszyn

Jakub Adamski

Pinar S

5-6

Mini LL

Skoki

47

Gruszczyn

Linda Dekhinet

Florina

8

L3

Ujeżdżenie

48

Gruszczyn

Halina Kosakowska

Karczmarz

5

P2

Ujeżdżenie

49

Toruń

Wiktoria Karasiewicz

Maczo

59

MPA

Skoki

50

Toruń

Halina Kosakowska

Babilon

30

MPA

Skoki

51

Raduszyn

Jagoda Henclewska

Euro

23

Mini LL

Skoki

52

Raduszyn

Ola Spylczyn

Jagódka

28

Mini LL

Skoki

53

Raduszyn

Martyna Ratajczak

Madea

27

LL

Skoki

54

Raduszyn

Jakub Adamski

Pinar S

29

LL

Skoki

55

Raduszyn

Wiktoria Karasiewicz

Maczo

36

LL

Skoki

56

Raduszyn

Wiktoria Karasiewicz

Maczo

36

LL NCZ

Skoki

57

Poznań

Wiktoria Karasiewicz

Maczo

14

LL

Skoki

58

Raduszyn

Marika Madeja

Barczello

1

L0

Ujeżdżenie

59

Raduszyn

Jagna Kmiecik

Sadyk

3

L0

Ujeżdżenie

60

Raduszyn

Daria Sygnecka

Sadyk

4

L0

Ujeżdżenie

61

Raduszyn

Wiktoria Wasielewska

Romeo

5

L0

Ujeżdżenie

62

Raduszyn

Jagoda Henclewska

Jagoda

6-7

L0

Ujeżdżenie

63

Raduszyn

Wanessa Krupa

Euro

6-7

L0

Ujeżdżenie

64

Raduszyn

Martyna Ratajczak

Madea

8

L1

Ujeżdżenie

65

Raduszyn

Irena Lisiecka

Euro

8

L3

Ujeżdżenie

66

Wągrowiec

Joanna Żak

Midas

2

L

Skoki