Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Filmy, filmiki, relacje

Filmy

Prezentacja filmów, filmików czy relacji Stajni Raduszyn

"Konie i Ludzie Raduszyna"   to prezentacja jednego z najbardziej bliskich autorowi miejsc - Raduszyna. Stajni, do której zawsze chce się wrócić, gdzie wszystkie problemy z wielkiego miasta znikają na końskim grzbiecie.

Konie, dumne konie
Zasłuchane w szumy traw.
Lekkie i swobodne
Jak na czystym niebie ptak.
Kiedy tak patrzę -
Do biegu się rwą.
Chciałbym uciec stąd,
Chciałbym gnać za swą tęsknotą

Film powstał z uwzględnieniem wielu wskazówek i uwag ludzi zajmujących się filmem, m.in. z "Forum Światobrazu", poświęconemu produkcji od strony technicznej szerokopojętych filmów. Szczególne podziękowania należą się Marcie Gratkowskiej za współpracę, wsparcie i użyczenie głosu do narracji oraz Grasshopper'owi, który wskazał ważniejsze błędy w montażu. Uwagi te zostały oparte o niedoskonały i nie pozbawiony wielu błędów film "Zostań na zawsze" oraz wersję próbną filmu "Konie i ludzie". Wierzę, że ten film okaże się choć trochę lepszy od poprzednich ;)

 

 

Kolejny film nakręcony został przez naszą klientkę -  Aleksandrę Boczkowską

"Zostań na zawsze"

"Chcesz koniowi spojrzeć w oczy? Pierw spójrz mu w serce."

Przedstawiamy Wam zrealizowany wiosną 2005 w Raduszynie film "Zostań na zawsze". Film ten najlepiej byłoby nazwać wideoklipem, chociaż nie ma on nic wspólnego z popularnymi teledyskami do piosenek. "Zostań na zawsze" opowiada o więzi między człowiekiem a koniem, a także o niezwykłej niezwykłości (pleonazm) tych czteronożnych zwierząt.