Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

26.02. 2014

Plany na 2014 rok


Pragniemy zachęcić do jak największej interakcji z nami, zawsze chętnie wysłuchamy Państwa propozycji. W miarę naszych skromnych możliwości posatramy się je wpleść do naszych własnych dążeń i ambicji.


Dla tych którzy śledzą Kalendarz, nie będzie wielu zaskoczeń, ponieważ staramy się go budować i aktualizować w miarę zmian planów.

Będzie więcej startów, planujemy wyjeżdżać częściej w 2014 roku. Chcemy zdobyć jak najwięcej doświadczenia oraz pragniemy obeznać i wyćwiczyć nasze obecnie startujące konie, młode konie oraz naszych dzielnych zawodników. Głównym celem sportowym dla Klubu są jak najlepsze miejsca w Mistrzostwach Polski Amatorów w skokach przez przeszkody w Kaszczorkach.

Zorganizujemy zawody czterokrotnie, za każdym razem wydzielimy osobno starty dla naszych ambitnych amatorów oraz dla gości oraz klubowiczów. Dwukrotnie można będzie sprawdzić swoje umiejętności w dyscyplinach ujeżdżenia oraz skokach.

W tym roku przypada 25 lecie Stajni Raduszyn, które pragniemy świętować podczas Pucharu Stajni Raduszyn 21 czerwca. Oprócz zawodów zapraszamy na świętowanie z ciekawymi atrakcjami z tej okazji przygotowanymi.

Planujemy również półkolonie w Raduszynie. Na początku sierpnia zorganizowane będą zajęcia dla dzieci i młodzieży od lat 9 do 14. Przygotowujemy ciekawy plan zajęć, dlatego wkrótce pojawi się oficjalna informacja na ten temat.

Weźmiemy udział w licznych imprezach plenerowych, a za największe wyzwanie w tym względzie uznajemy przebicie zeszłorocznej imprezy Hubertusa Niepodległościowego.

Głównym celem inwestycyjnym na ten rok, ma być budowa hali, prosimy o trzymanie kciuków!

W tym momencie serdecznie zapraszamy na Dzień Kobiet, podczas którego mamy małą niespodziankę dla wszystkich Pań.