Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

27.06. 2014

Listy startowe 28.06.14 r.


25 lecie Stajni Raduszyn

Zawody Towarzyskie Autoryzowane w Skokach przez Przeszkody Raduszyn 28.06.2014 r.

Sędzia główny: Janusz Skórkowski

Gospodarz toru: Adrianna Menes

Komisarz: Halina Kosakowska

 

9:00   Otwarcie biura zawodów

9:45   Odprawa

10:00 Oficjalne otwarcie

10:10 Początek konkursu nr 1 (6 x 2 min)

10:25 Zakończenie konkursu nr 1

10:25 Przerwa techniczna 10 min

10:35 Rozpoczęcie konkursu nr 2 (19 x 2 min)

11:15 Zakończenie konkursu nr 2

11:15 Przerwa techniczna 15 min

11:30 Rozpoczęcie konkursu nr 3 (31 x 2 min)

12:30 Zakończenie konkursu nr 3

12:30 Przerwa techniczna 15 min

12:45 Rozpoczęcie konkursu nr 4 (36 x 2 min)

14:05 Rozgrywka 25 min

14:30 Przewidywane zakończenie zawodów

 

Orientacyjnie przyjęto 2 min na każdy przejazd. W celu usprawnienia przebiegu konkursów uprzejmie prosimy o wjazd zawodnika przygotowującego się od razu na parkur.

 

Konkurs nr 1 – Kuce i Debiuty 40 cm. Konkurs zwykły art. 238.2.1 (Flots dla wszystkich uczestników + nagrody do 3 miejsca + nagrody do 3 miejsca).

Czas do startu 45 s.

1.Andrzej Kosakowski/KJ Raduszyn – Mefisto - pk
2.Katarzyna Arczykowska/ Stajnia Raduszyn – Banita
3.Andrzej Kosakowski/KJ Raduszyn – Mefisto – pk
4.Anna Weres/ KJ Raduszyn - Sadyk
5.Oliwia Ratajczak/Stajnia Raduszyn – Bystra
6.Natalia Perlicjan/Stajnia Raduszyn - Banita

Konkurs nr 2 – Mini LL 50 cm. zwykły art. 238.2.1 o Puchar Burmistrza Murowanej Gośliny Pana Tomasza Łęckiego (Flots dla wszystkich uczestników + nagrody do 3 miejsca).

Czas do startu 45 s.

1.Kasia Śliwińska/Stajnia Raduszyn – Maczo
2.Zuza Mąka/Stajnia Raduszyn – Barczello
3.Kasia Śliwińska/Stajnia Raduszyn – Maczo 
4.Irena Lisiecka/KJ Raduszyn - Euro
5.Paulina Łakomy – Bysta  
6.Marysia Kłoskowska/Stajnia Raduszyn – Basket
7.Martyna Klaudia Owczarzak - Lamfo  
8.Marysia Kłoskowska/Stajnia Raduszyn – Basket
9.Marika Madeja/Stajnia Raduszyn – Banita
10.Gabriela Kozłowska/KJ Hubertus Lusowo – Ikona
11.Wiktoria Karasiewicz/KJ Raduszyn – Maczo
12.Magda Biwan/KJ Raduszyn – Barczello
13.Maja Jankowska/Stajnia Raduszyn – Euro
14.Martyna Ratajczak/Stajnia Raduszyn – Bystra
15.Weronika Nowaczyk – Inka
16.Julia Biskup/KJ Liljówka – Figaro
17.Sandra Nowaczyk - Arsen
18.Agata Kamińska/Ranczo Kołata - Parys
19.Gabriela Kozłowska/KJ Hubertus Lusowo – Pysia

 

Konkurs nr 3 LL 70 cm – zwykły art. 238.2.1 o Puchar Stajni Raduszyn (Flots dla 25 % + nagrody do 3 miejsca).

Czas do startu 30 s.

1.Gabriela Kozłowska/KJ Hubertus Lusowo – Ikona
2.Julia Biskup/KJ Liljówka – Figaro
3.Gabriela Kozłowska/KJ Hubertus Lusowo – Ikona
4.Sandra Nowaczyk – Arsen  
5.Julia Biskup/KJ Liljówka – Figaro
6.Agata Kamińska/Ranczo Kołata – Parys 
7.Weronika Nowaczyk – Inka 
8.Agata Kamińska/Ranczo Kołata - Parys 
9.Gabriela Kozłowska/KJ Hubertus Lusowo – Pysia 
10.Joanna Goździewska – Bach
11.Gabriela Kozłowska/KJ Hubertus Lusowo – Pysia 
12.Joanna Goździewska – Bach
13.Zuzanna Piotrowicz – Major
14.Klaudia Kuś – Nalencz Spring  
15.Zuzanna Piotrowicz – Major
16.Monika Hojna/KJ Agro-Handel - Konor
17.Marta Lis – Baltazar 
18.Monika Hojna/KJ Agro-Handel - Konor
19.Marta Lis - Baltazar
20.Monika Kantorska – Elano
21.Aleksandra Boczkowska/KJ Raduszyn – Bona
22.Alicja Jakubowska/Delta Biedrusko – Pasjans 
23.Anna Bulska/Delta Biedrusko – Guarana
24.Mirosława Skupińska/Delta Biedrusko – Ernest
25.Daria Krawczykowska/KJ Liljówka – Pokusa
26.Paulina Głowacz/KJ Liljówka - Orlit
27.Maria Baehr/KJ Liljówka - Barkarola
28.Rusłana Dembecka/Podkowa Gruszczyn – Brawura
29.Agata Otto/ Stajnia Wadera Brzeźno – Viper
30.Matylda Olga Wrzosek- Miraż
31.Zuzanna Czarska/ Stajnia Wadera Brzeźno – Viper
32.Dominika Gardas/KJ Hubertus Lusowo - Be My

Konkurs nr 4 LL – 90 cm – zwykły art. 238.2.2 o Puchar Radnego Powiatu Poznańskiego Pana Jarosława Dobrowolskiego (Flots dla 25 % uczestników + nagrody do 3 miejsca).

Czas do startu 30 s.

1.Monika Hojna/KJ AgroHandel Śrem – Konor
2.Klaudia Kuś – Nalencz Spring 
3.Dominika Gardas/KJ Hubertus Lusowo - Be My
4.Klaudia Kuś – Nalencz Spring 
5.Dominika Gardas/KJ Hubertus Lusowo - Be My
6.Aleksandra Boczkowska/KJ Raduszyn – Bona
7.Zuzanna Czarska/ Stajnia Wadera Brzeźno – Viper 
8.Anna Bulska/Delta Biedrusko – Guarana
9.Alicja Jakubowska/Delta Biedrusko – Pasjans
10.Mirosława Skupińska/Delta Biedrusko – Ernest 
11.Monika Kantorska – Elano
12.Daria Krawczykowska/KJ Liljówka – Pokusa
13.Matylda Olga Wrzosek – Miraż 
14.Paulina Głowacz/KJ Liljówka – Orlit 
15.Daria Krawczykowska/KJ Liljówka – Pokusa
16.Maria Baehr/KJ Liljówka – Barkarola 
17.Paulina Głowacz/KJ Liljówka – Orlit
18.Rusłana Dembecka/Podkowa Gruszczyn – Brawura 
19.Maria Baehr/KJ Liljówka – Barkarola
20.Joanna Żak/KJ Raduszyn – Banicja
21.Noemi Marek/KJ Raduszyn – Mirado 
22.Joanna Żak/KJ Raduszyn – Banicja
23.Weronika Wawrzyniak/Ostrowo Młyn – Ikar
24.Noemi Marek/KJ Raduszyn – Mirado 
25.Joanna Goździewska – Leo
26.Weronika Wawrzyniak/Ostrowo Młyn – Ikar
27.Joanna Goździewska – Leo 
28.Angelika Pasternak/Ośrodek Jeździecki Quattro - Quattro L
29.Julia Surdyk/ Ostrowo Młyn - Atena
30.Angelika Pasternak/Ośrodek Jeździecki Quattro - Quattro L
31.Michał Burzyński – Fardines
32.Zuzanna Sygierycz – Galina
33.Michał Burzyński – Fardines
34.Joanna Żak/KJ Raduszyn – Midas  
35.Zuzanna Sygierycz – Galina
36.Joanna Żak/KJ Raduszyn – Midas

Mając na względzie dobro koni, w dniu zawodów każdy koń może startować 3 razy. W konkursach 1,2,3,4 każda para ma prawo do dwukrotnego startu, ale do klasyfikacji końcowej liczy się lepszy wynik. Konie startujące w konkursie 3 nie mogą startować w konkursie 1. Konie startujące w konkursie 4 nie mogą startować w konkursie 1 i 2.