Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

22.10. 2011

Hubertus 2011


22 października Hubertus dla dorosłych, a 15 października 2011 Hubertus dla młodzieży

 

Hubertus seniorski, który odbył się tydzień po święcie młodzieży również zaliczamy do bardzo udanego-pogoda ponownie dopisała, słoneczko towarzyszyło nam prawie do samego końca imprezy.

Jak każdy hubertus,musiał się zacząć od strzemiennego i uroczystego powitania uczestników i gości, wznieśliśmy toast szampanem i życzyliśmy sobie bezpiecznej i miłej jazdy-a następnie ruszyliśmy w teren : na wilczy szlak,  objechaliśmy tyle ile nam się udało w zaplanowanym czasie i pospieszyliśmy na teren gonitwy, by zdążyć przed zmrokiem.

Lisem była ponownie Asia Żak na Midasie- po sygnale mastra-Joanny Bulińskiej jeźdźcy ruszyli ławą, by łapać lisa- wszyscy bardzo ambitnie podeszli do tematu i lisica miała sporo problemów by uciekać - aż w końcu za kitę złapał Jurek na Euro i........... częśc kity została mu w ręce, a druga część  pozostała nadal przy ramieniu Asi- więc nie przerywaliśmy gonitwy-drugą część ogona złapała Asia Grzebyta na Mirado i tym sposobem w tym roku mamy dwóch zwycięzców- Jerzego i Joannę.

Wróciliśmy do stajni dość zmęczeni; po udekorowaniu zwycięzców i uczestników flots przystąpiliśmy do równie miłej tradycji-czyli biesiady przy ognisku , która trwała do nocy.


 

HUBERTUS MŁODZIEŻOWY

 

Tegoroczny Bieg Św. Huberta dla młodzieży udał nam sie niesłychanie- nie dość, że frekwencja dopisała-  13 koni,  to pogoda rozpieszczała- prawdziwa Złota Polska Jesień.

Po uroczystym zebraniu i strzemiennym wyruszyliśmy na ponad 2h teren wzdłuż rzeki Warty ,  w składzie:

master: Joanna Bulińska-Madea

Magdalena Pracharczyk- Megan

Patrycja-Euro

Roksan-Miraż

Kuba-Bell

Julia-Mirado

Kuba-Dżoker

Anka-Bleki

Dominika-Basket

Marta- Bystra

Wiktoria-Banita

Ola- Pasja

kontrmaster: Halina Kosakowska- Babilon

LIS nie złapany jeszcze- Joanna Żak na koniu Midas

po małej włóczędze na szlaku konnym udaliśmy sie na teren gonitwy w okolice Szlachęcina- tam też czekala na nas jedna z mam wyposażona w aparat- Gonitwę czas było zacząć.

Lis -ASIA oddalił się nieco od grupy i reszta jeźdźców ruszyła na niego ławą, gonitwa trwała parę dobrych minut , aż w końcu lisa złapała JULIA JANISZEWSKA NA KONIU MIRADO.

Po wszystkim wróciliśmy do stajni, gdzie uczestnicy  zostali udekorowani flots i zaproszeni na gorący bigos i kiełbaski z ogniska-zabawa trwała jeszcze potem długo.

 

Warning: Parameter var is not known by module Album dropped in /home/platne/kosakowscy/public_html/kosakowscy/lib/misc.functions.php on line 1411
 • U.K. Kosakowscy
 • U.K. Kosakowscy
 • U.K. Kosakowscy
 • U.K. Kosakowscy
 • U.K. Kosakowscy
 • U.K. Kosakowscy
 • U.K. Kosakowscy
 • U.K. Kosakowscy
 • U.K. Kosakowscy
 • U.K. Kosakowscy
 • U.K. Kosakowscy