Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

22.08. 2014

Listy startowe 24.08.14 r.


Dzień z Koniem

 

Zawody Towarzyskie Autoryzowane w Skokach przez Przeszkody Raduszyn 24.08.2014 r.

 

Sędzia główny: Karol Żak

Gospodarz toru: Adrianna Menes

Komisarz: Halina Kosakowska

 

Program zawodów

 

9:00   Otwarcie biura zawodów

9:45   Odprawa

10:00 Oficjalne otwarcie

10:10 Początek konkursu nr 1 (19 x 2 min)

11:00 Zakończenie konkursu nr 1 - przerwa techniczna 10 min

11:10 Rozpoczęcie konkursu nr 2 (46 x 2 min)

12:40 Zakończenie konkursu nr 2 - przerwa techniczna 15 min

12:55 Rozpoczęcie konkursu nr 3 (52 x 2 min)

14:40 Zakończenie konkursu nr 3 - przerwa techniczna 15 min

14:55 Rozpoczęcie konkursu nr 4 (34 x 2 min)

16:05 Oficjalne zakończenie zawodów

W międzyczasie głosowanie na najlepsze zdjęcia w konkursie "Konie w Krainie Trzech Rzek" do godziny 15:30. O godzinie 16:00 rozdanie nagród w tym koknursie podczas oficjalnego zakończenia imprezy.

Oprowadzanki na kucykach od godziny 10:00 do 14:00

Przejażdżki bryczką od godziny 12:00

Będą stoiska z lodami, goframi, watą cukrową oraz popcornem.

Ponadto liczne zabawy i atrakcje dla dzieci! Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami!

 

Listy startowe:

 

Konkurs nr 1 Mini LL 40 cm – zwykły

 

Agata Kucharska – Złoty – kuc
Marika Madeja – Banita/Stajnia Raduszyn
Małgorzata Frankowska – Mickey/Stajnia Rio Grande
Verena Vitullo – Ekwador/Stajnia Rio Grande
Angelika Piotrowska – Pasjonata Amigo/Abaria Iwno – kuc
Jakub Adamski – Barczello/KJ Raduszyn
Małgorzata Frankowska – Mickey/Stajnia Rio Grande
Verena Vitullo – Ekwador/Stajnia Rio Grande
Angelika Piotrowska – Pasjonata Amigo/Abaria Iwno – kuc
Matryna Owczarzak – Lamfo – kuc
Julia Turska – Tajfun/Stajnia Kawalkada
Alicja Szwabe - Farah Bill/Stajnia Kawalkada 
Magda Biwan – Bystra/KJ Raduszyn
Agnieszka Grygielska – Banita/Stajnia Raduszyn
Antonina Romer – Cyceron
Kajetan Ławniczak – Bej/Ranczo przy Promie
Klaudia Dominik – Abaria/Pasikonik Oborniki – kuc
Karolina Derc – Grand/Delta Biedrusko
Mirosława Skupińska - Ernest/Delta Biedrusko
Katarzyna Wojciechowicz - Rubin/Delta Biedrusko
Martyna Zmaciejuk – Modeno/Ośrodek Jeździecki Quarto – kuc
Agata Kucharska – Siwek - kuc

 

Konkurs nr 2 Mini LL 60 cm - z trafieniem w normę czasu (Regulamin PZJ)

 

Angelika Piotrowska – Pasjonata Amigo/Abaria Iwno – kuc
Antonina Romer – Cyceron
Małgorzata Popławska – Libero/"Stajnia Patataj" Zielątkowo
Jakub Adamski – Barczello/KJ Raduszyn
Małgorzata Popławska – Libero/"Stajnia Patataj" Zielątkowo
Magda Biwan – Bystra/KJ Raduszyn
Diana Tomkowiak – Bej/Ranczo przy Promie
Martyna Zmaciejuk – Modeno/Ośrodek Jeździecki Quarto – kuc
Agata Kucharska – Siwek – kuc
Klaudia Dominik – Abaria/Pasikonik Oborniki – kuc
Karolina Derc – Grand/Delta Biedrusko
Mirosława Skupińska - Ernest/Delta Biedrusko
 Katarzyna Wojciechowicz - Rubin/Delta Biedrusko
Julia Turska – Tajfun/Stajnia Kawalkada
Alicja Szwabe - Farah Bill/Stajnia Kawalkada
 Mirosława Skupińska - Ernest/Delta Biedrusko
Katarzyna Wojciechowicz - Rubin/Delta Biedrusko
Julia Turska – Tajfun/Stajnia Kawalkada
Alicja Szwabe - Farah Bill/Stajnia Kawalkada
Marta Strejczyk – Bystra/Stajnia Raduszyn
Kasia Śliwińska – Maczo/Stajnia Raduszyn
Piotr Graczyk – Madea/KJ Raduszyn
Andrzej Brzuchalski – Libero/"Stajnia Patataj" Zielątkowo
Piotr Graczyk – Madea/KJ Raduszyn
Klaudia Klasa – Mirado/Stajnia Raduszyn
Julia Biskup – Figaro/KJ Liljówka Stęszewko – kuc
Marta Strejczyk – Bystra/Stajnia Raduszyn
Ola Kołakowska – Juszkiewicz – Kadiada/KJ Raduszyn
Kajetan Ławniczak – Bej/Ranczo przy Promie
Julia Biskup – Figaro/KJ Liljówka Stęszewko - kuc
Ola Kołakowska – Juszkiewicz – Kadiada/KJ Raduszyn
Paulina Łakoma – Barczello/Stajnia Raduszyn
Gabriela Kozłowska – Ikona/KJ Hubertus Lusowo – kuc
Artur Ankiewicz – Johnny/K.J. Equarius
Wiktoria Karasiewicz – Maczo/KJ Raduszyn
Gabriela Kozłowska – Ikona/KJ Hubertus Lusowo - kuc
Artur Ankiewicz – Johnny/K.J. Equarius
Wiktoria Karasiewicz – Maczo/KJ Raduszyn
Wiktoria Błachowiak – Mirado/KJ Raduszyn
Kasia Śliwińska – Madea/Stajnia Raduszyn
Zuzanna Czarska – Viper/Wadera Brzeźno
Diana Tomkowiak – Estoque (czyt. Sztok)
Ewa Chruścińska – Geniusz/ Pasikonik Oborniki
Karolina Derc – Grand/Delta Biedrusko
Julia Biskup – Frejka/KJ Liljówka Stęszewko - kuc
Sandra Nowaczyk – Arsen
Matylda Olga Wrzosek – Miraż – kuc
 Julia Biskup – Frejka/KJ Liljówka Stęszewko - kuc
Wiktoria Klamka – Montana
 
Konkurs nr 3 LL (80 cm) - zwykły
 
Zuzanna Czarska - Viper/Wadera Brzeźno – kuc
Diana Tomkowiak - Estoque (czyt. Sztok)
Ewa Chruścińska – Geniusz/ Pasikonik Oborniki
Zuzanna Czarska - Viper/Wadera Brzeźno – kuc
Karolina Kiejnich – Cyceron
Wiktoria Klamka – Montana
Matylda Olga Wrzosek – Miraż – kuc
Zuzanna Piotrowicz – Major
Wiktoria Klamka – Montana
Zuzanna Piotrowicz – Major
Sandra Nowaczyk – Arsen
Karolina Kiejnich – Alaska
13.  Ewa Górska – Lili/Pasikonik Oborniki
Sandra Nowaczyk – Arsen
Ewa Górska – Lili/Pasikonik Oborniki
16.  Katarzyna Makowiecka – Contessa/KJ Podkowa Gruszczyn
Rusłana Dembecka – Brawura/KJ Podkowa Gruszczyn
18.  Agata Kamińska – Pasjonata Parys/Abaria Iwno - kuc
19.  Katarzyna Makowiecka – Contessa/KJ Podkowa Gruszczyn
20.  Rusłana Dembecka – Brawura/KJ Podkowa Gruszczyn
Marta Bulak – Bemar/Pasikonik Oborniki
Agata Kamińska – Pasjonata Parys/Abaria Iwno - kuc
Marta Bulak – Bemar/Pasikonik Oborniki
Aleksandra Boczkowska – Bona/KJ Raduszyn
Alicja Żurakowska-Krzywonos – Tuz/KJ Leśna Podkowa
Aleksandra Boczkowska – Bona/KJ Raduszyn
Alicja Żurakowska-Krzywonos – Tuz/KJ Leśna Podkowa
Paulina Głowacz - Orlit/KJ Liljówka Stęszewko
Daria Krawczykowska - Pokusa/KJ Liljówka Stęszewko - kuc
Paulina Głowacz - Orlit/KJ Liljówka Stęszewko
Daria Krawczykowska - Pokusa/KJ Liljówka Stęszewko – kuc
Aleksandra Czumakow – Alaska
Zofia Brzynska – Rycyk/ Gospodarstwo Agroturystyczne Baja
Aleksandra Czumakow – Alaska
Aleksandra Gebler – Rysa/KJ Europejczyk Rogoźno
Alicja Jakubowska – Pasjans/Delta Biedrusko
Jan Ptaszyński - Olivier/KJ Europejczyk Rogoźno
Grzegorz Schubert - Medor R/KJ Europejczyk Rogoźno
Klaudia Kuś – Nałęcz Spring
Izabella Guzińska – Hopi L/KJ Podkowa Gruszczyn
Roksana Barczak – Cykor/KJ Grzybowice
Henryk Ziółek – Artemida/Kopras sp zoo
Joanna Bulińska – Darjeeling/ K.J. Equarius
Sandra Nowaczyk – Agis
Karolina Krzywonos – Kapello/KJ Leśna Podkowa

 

Konkurs nr 4 L (100 cm) – dwufazowy Art. 274.5.3

 

Henryk Ziółek - Artemida/Kopras sp zoo
Karolina Krzywonos – Kapello/KJ Leśna Podkowa
Joanna Żak – Banicja/KJ Raduszyn
Alicja Jakubowska – Pasjans/Delta Biedrusko
Krzysztof Schubert – Balaton
Alicja Jakubowska – Pasjans/Delta Biedrusko
7.      Izabella Guzińska – Hopi L/KJ Podkowa Gruszczyn
8.      Klaudia Kuś – Nałęcz Spring
Grzegorz Schubert - Medor R/KJ Europejczyk Rogoźno
10.  Izabella Guzińska – Hopi L/KJ Podkowa Gruszczyn
Krzysztof Schubert – Balaton 
12.  Krzysztof Dachtera - Rysa/KJ Europejczyk Rogoźno
Roksana Barczak – Cykor/KJ Grzybowie
14.  Joanna Bulińska – Darjeeling/ K.J. Equarius
Roksana Barczak – Cykor/KJ Grzybowice
Henryk Ziółek – Girlfriend/Kopras sp zoo
Joanna Żak – Midas/KJ Raduszyn
Henryk Ziółek – Girlfriend/Kopras sp zoo
Joanna Żak – Midas/KJ Raduszyn
Krzysztof Schubert – Balaton
Łukasz Zasadziński – Kreon/Stajnia Cwał
Sandra Nowaczyk – Agis
23.  Marcin Mytkowski – Gracja/KJ Podkowa Gruszczyn
Michał Burzyński – Fardines
Łukasz Zasadziński – Kreon/Stajnia Cwał
Marcin Mytkowski – Gracja/KJ Podkowa Gruszczyn
Michał Burzyński – Fardines
Gniewko Jachimowicz - Nokia /KJ Liljówka Stęszewko - kuc
Karolina Sztuba - Olivier/KJ Europejczyk Rogoźno
Paulina Kaczmarek - Czaron/"Stajnia Patataj" Zielątkowo
Gniewko Jachimowicz - Nokia /KJ Liljówka Stęszewko – kuc
Paulina Kaczmarek - Czaron/"Stajnia Patataj" Zielątkowo
Henryk Ziółek – Dunka/Kopras sp zoo
Joanna Żak – Banicja/KJ Raduszyn
Zofia Brzynska – Gryfin/ Gospodarstwo Agroturystyczne Baja
Henryk Ziółek – Dunka/Kopras sp zoo