Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

25.03. 2016

ZW Ujeżdżenie 16.04


Serdecznie zapraszamy amatorów Ujeżdżenia oraz wszystkich adeptów jeździectwa, którzy chcieliby się przekonać jak dobrze radzą sobie na koniu w ocenie profesjonalnego sędziego.

I Etap Pucharu Stajni Raduszyn 2016

Listy startowe na ZW-A Raduszyn 16.04.16 r.

 

 
Program L-3
L.p.
Imię i nazwisko
Koń
Barwy
Godzina
1
Andrzej Kosakowski
Pinar-S
KJ Raduszyn
10:00
2
Wiktoria Karasiewicz
Maczo
KJ Raduszyn
10:06
3
Piotr Graczyk
Eska
KJ Raduszyn
10:12
4
Martyn Ratajczak
Belweder
KJ Raduszyn
10:18
5
Aleksandra Andrzejewska
Pinar-S
KJ Raduszyn
10:24
 

Program L-0

L.p.

Imię i nazwisko

Koń

Barwy

Godzina

1

Natalia Perlicjan

Barodia

Stajnia Raduszyn

10:35

2

Wiktoria Kasseja

Basket

Stajnia Raduszyn

10:41

3

Wanessa Krupa

Mona

Stajnia Raduszyn

10:47

4

Emilia Kordecka

Barczello

Stajnia Raduszyn

10:53

5

Wiktoria Wasilewska

Sadyk

Stajnia Raduszyn

10:59

6

Darina K.

Euro

Stajnia Raduszyn

11:05

7

Kamila Waśko

Inka

Stajnia Raduszyn

11:11

 
Program L-1
L.p.
Imię i nazwisko
Koń
Barwy
Godzina
1
Oliwia Ratajczak
Pinar-S
KJ Raduszyn
11:20
2
Klaudia Klasa
Mirado
Stajnia Raduszyn
11:25
3
Anna Nowaczyk
Belweder
KJ Raduszyn
11:30
4
Hanna Och-Oleksy
Madea
KJ Raduszyn
11:35
5
Nicole Wierzejewska
Mona
KJ Raduszyn
11:40
6
Jagoda Henclewska
Euro
KJ Raduszyn
11:45
7
Anna Kolanus
Barczello
KJ Raduszyn
11:50
8
Daria Sygnecka
Sadyk
KJ Raduszyn
11:55
9 / pk
Wiktoria Grabowska
Corrason Espinado
Stajnie Łopuchowskie
12:00
10
Aleksandra Spylczyn
Mirado
KJ Raduszyn
12:05
11
Jagna Kmiecik
Mona
KJ Raduszyn
12;10
12
Lena Lewandowska
Euro
KJ Raduszyn
12:15

 

L6R

L.p.

Imię i nazwisko

Koń

Barwy

Godzina

1 / pk

Nadia Pawlaczyk

Nantini

Stajnie Łopuchowskie

12:30

2 / pk

Wiktoria Grabowska

Corrason Espinado

Stajnie Łopuchowskie

12:35

 

 

Warto się przekonać czy nasza ocena własnych postępów będzie w zgodzie z uwagami osoby na co dzień zajmującej się trenowaniem zawodników tej podstawowej dyscypliny jeździeckiej.

Będzie to okazja sprawdzić czy bylibyśmy gotowi zdać odznakę jeździecką, pojechać na zawody a może po prostu udowodnić sobie że coś już udało się osiągnąć, a jeśli nie, to może dowiemy się co  i jak poprawić.

Serdecznie zapraszamy 16.04 do Raduszyna.

Start zawodów o godzinie 10:00. Startowe 40 zł, wliczony koń.

Jeźdzcy z Klubu i Sekcji 30 zł.

Czworobok o wymiarach 20 m x 40 m. Konie będą losowane w dwóch pulach, dla mniej i bardziej zaawansowanych.

Zapisy u instruktorów, a więcej szczegółów u Pani Haliny.

Program L - 1 jest przeznaczony dla bardziej doświadczonych jeźdźców, natomiast w programie L - 0 będzie dodatkowy podział ze względu na staż w jeździe konnej.

Obowiązkowy elegancki strój jeździecki, co najmniej biała koszula najlepiej z marynarką. W przypadku braku oficerek, prosimy pożyczyć chociaż czapsy. Kask obowiązkowy.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Do pobrania:

Program L - 0

Program L - 1

Program L - 3

Plan czworoboku

Zapraszamy do zapoznania się z listami startowymi na sobotnie zaowdy :-)