Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

20.05. 2017

Listy startowe 21.05


II Etap odbędzie się w połączeniu z Zawodami Towarzyskimi w Ujeżdżeniu 

 

 oraz

 

Zawody Towarzyskie w Ujeżdżeniu 21.05.17 r.

 Podajemy Program Zawodów

9:55 Otwarcie Zawodów

10:00 Rozpoczęcie przejazdów w programie L-1

13:35 Wręczenie nagród w programie L-1

Przerwa techniczna na powiększenie czworoboku oraz wyrównanie podłoża

14:30 Rozpoczęcie przejazdów w Konkursie nr 2 - Program L-3

16:45 Rozdanie nagród w Konkursie nr 3 - Program L-3

16:55 Rozpoczęcie przejazdów w Konkursie nr 4 - Program P-2

17:30 Rozdanie nagród w Konkursie nr 4 - Program P-2

Program L-1

Start

Imię i nazwisko

Imię konia

Przynależność

10:00

Aleksandra Andrzejewska

Rusałka

KJ Raduszyn

10:06

Hania Och-Oleksy

Rabka

KJ Raduszyn

10:12

Aleksandra Andrzejewska

Rusałka

KJ Raduszyn

10:18

Natalia Idzik

Barnaba

Stajnia Raduszyn

10:24

Wanessa Krupa

Jagoda

Stajnia Raduszyn

10:30

Aleksandra Perkowska

Basket

Stajnia Raduszyn

10:36

Wiktoria Wasielewska

Bystra

Stajnia Raduszyn

10:42

Wiktoria Kasseja

Sadyk

Stajnia Raduszyn

10:48

Jagoda Henclewska

Rabka

Sekcja KJ Raduszyn

10:54

Daria Dobak

Barnaba

Stajnia Raduszyn

11:00

Marta Najewska

Jagoda

Stajnia Raduszyn

11:06

Emilia Kordecka

Belweder

Stajnia Raduszyn

11:12

Oliwia Ratajczak

Mona

Stajnia Raduszyn

11:18

Gaja Bromberek

Bystra

Stajnia Raduszyn

11:24

Wanessa Krupa

Sadyk

Stajnia Raduszyn

11:30

Martyna Paczkowska

Belweder

Stajnia Raduszyn

11:36

Wiktoria Kasseja

Basket

Stajnia Raduszyn

11:42

Oliwia Szczepaniak

Balsam

Stajnia Raduszyn

11:48

Ania Kolanus

Mona

Sekcja KJ Raduszyn

11:54

Iza Dobak

Bystra

Stajnia Raduszyn

12:00

Aleksandra Perkowska

Belweder

Sekcja KJ Raduszyn

12:06

Zosia Nawrocka

Sadyk

Stajnia Raduszyn

12:12

Magda Bach-Żelewska

Pokusa

 

12:18

Lena Lewandowska

Balsam

Sekcja KJ Raduszyn

12:24

Zosia Siwak

Mona

Stajnia Raduszyn

12:30

Alicja Chełska

Ignaś

 

12:36

Magda Bach-Żelewska

Pokusa

 

12:42

Anna Nowicka

Huana

 

12:48

Anna Wieczorkiewicz

Nigeria

K.J. Equarius  

12:54

Anna Nowicka

Huana

 

13:00

Inga Łatyszew

Barczello

Stajnia Raduszyn

13:06

Barbara Kurek

Evita

Stajnia Lajkonik

13:12

Anna Wieczorkiewicz

Johnny

K.J. Equarius  

Program L-3

Start

Imię i nazwisko

Imię konia

Przynależność

14:30

Anna Wieczorkiewicz

Nigeria

K.J. Equarius  

14:36

Julia Żebrowska

Barczello

Stajnia Raduszyn

14:42

Agnieszka Bach - Żelewska

Magnolia

KJ Raduszyn

14:48

Katarzyna Suchecka-Stankowiak

Fenrir z Moreny   

 

14:54

Anna Wieczorkiewicz

Johnny

K.J. Equarius  

15:00

Martyna Ratajczak

Mirado

KJ Raduszyn

15:06

Weronika Zaborowska

Kra

KJ Rancho Poznań

15:12

Magdalena Zielińska

Folker II

 

15:18

Weronika Zaborowska

Kra

KJ Rancho Poznań

15:24

Magdalena Jaśkiewicz

Pasjonata Arni

 

15:30

Marta Stachowiak

Ascaben

KJ Zagórów

15:36

Maria Kłoskowska

Mirado

Stajnia Raduszyn

15:42

Marta Stachowiak

Ascaben

KJ Zagórów

15:48

Agata Zapatka

Nagietek

 

15:54

Katarzyna Staśkiewicz

Dakota

 

16:00

Monika Grzebyk

Panmar GS

 

16:06

Katarzyna Staśkiewicz

Dakota

 

16:12

Monika Grzebyk

Panmar GS

 

16:18

Joanna Najderek

Wiwien

 

16:24

Małgorzata Kuś

Orania

SJ Baborówko

 Program P-2

Start

Imię i nazwisko

Imię konia

Przynależność

16:55

Małgorzata Kuś

Orania

SJ Baborówko

17:02

Katarzyna Juchacz - Gramza

Dom Perignon

 

17:09

Agnieszka Bach - Żelewska

Fenrin z Moreny

KJ Raduszyn

17:16

Katarzyna Juchacz - Gramza

Dom Perignon