Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

24.07. 2012

Oficjalne gratulacje


24 lipca na XIX zwyczajnej sesji rady miejskiej w Murowanej Goślinie złożono oficjalne gratulacje naszej zawodniczce.

Przypomnijmy tylko, że niedawno Halina Kosakowska wywalczyła srebrny medal na Mistrzostwach Polski Amatorów w Ujeżdżeniu. 

Nasza zawodniczka stawała już kilkakrotnie na podium w tym sezonie na zawodach różnej rangi, ale to była docelowa impreza w tym sezonie oraz niewątpliwie największy sukces zarówno Haliny jak i naszego Klubu. Za to właśnie osiągnięcie otrzymała wczoraj oficjalne gratulacje z rąk przedstawilcieli władz naszej gminy Pana Tomasza Łęckiego (burmistrza), Pana Konrada Strykowskiego (przewodniczącego rady miejskiej) oraz Pani Alicji Kobus (wiceprzewodniczącej rady miejskiej). Pan burmistrz ciepło wypowiadał się na temat tego sukcesu i w krótkiej przmowie podkreślił fakt, że mimo stosunkowo niedługiej działalności naszego Klubu udało się osiągnąć tak znaczący sukces. 

Nasza dresażystka bardzo cieszyła się z wyróżnienia oraz upominków które otrzymała. Burmistrzowi i przedstawicielom rady miejskiej podziękowała za wsparcie fiansowe, które przekazano na działalność Klubu do tej pory, oraz zapowiedziała walkę o złoto w przyszłym sezonie.

Bardzo cieszy nas fakt, że nie tylko dostrzeżono ale i doceniono sukces naszego Klubu. W przyszłości postaramy się nadal godnie reprezentować naszą gminę.