Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

29.01. 2018

Szkolenie instruktorskie w Lesznie


Najlepsza Polska zawodniczka Ujeżdżenia w hali WSZiM w Lesznie prowadziła klinikę dla zawodników przy udziale sędziów i szkoleniowców.

Organizatorem Kliniki był WZJ Poznań.

Klinika była wielkim sukcesem, zwłaszcza jak na warunki tej dyscypliny :-)

1 dnia naliczyliśmy na wykładzie z Panią Beatą ok. 80 osób.

Uczestniczyliśmy w klinice dwa dni i mieliśmy okazję oglądać 15 treningów o różnym stopniu zaawanssowania wyszkolenia konia i jeźdźca. 

Wskazówki Pani Beaty były jasne, czytelne i tworzyły pewną harmoniczną całość, której elementy będziemy teraz w miarę możliwości starali się  wkładać w nasze codzienne treningi.

Jednym wspólnym wnioskiem jaki można wyróżnić z tych treningów jest od dawna znana, ale wciąż przypominana prawda, że aby sięgać wyżyn, należy zbudować solidne podstawy, oraz że każdy trudny element składa się z prostych, ale dobrze wykonywanych elementów. Pani Beata podczas tych dwóch dni pokazywała nam jak dużą wagę należy przykładać do szczegółów by mierzyć ambicjami wysoko.

Na klinikę wybraliśmy się wspólnie z naszymi instruktorami. Bardzo się cieszymy, że mimo wielu obowiązków zawodowych i rodzinnych udało im się z nami wyrwać. W tym roku jednym z postanowień jest nasz wspólny rozwój, który z pewnością przełoży się na zbudowanie jeszcze wyższej jakości pracy z końmi i jeźdźcami w naszej stajni.

Naenergetyzowani i pełni nowych chęci do działania i pomysłów zabieramy się do dzieła!

Dziękujemy Asi i Marcie za zastępstwo podczas naszej nieobecności :-)