Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

23.03. 2018

Sekcja po nowemu


W związku z reorganizacją pracy Sekcji oraz Klubu Jeździeckiego Raduszyn zwracamy się do Państwa z informacjami o charakterze oraz zakresie planowanych zmian.

Dalej w mocy pozostają dotychczasowe ustalenia:

- członkowie Sekcji stanowią w założeniu zbliżone wiekiem oraz poziomem jeździeckim jednostki, którym zapewniany jest wysokiej jakości trening z jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów w regionie

- zapewniona stała komfortowa maksymalna ilość jeźdźców na treningu

- zapewnione bardzo dobre stałe godziny treningów 2 x w tygodniu

- zapewniona koszulka Klubowa

- działalność Sekcji zawieszona na czas ferii, wakacji

- jeden nieodpłatny start w wyznaczonych zawodach w Stajni Raduszyn

- zniżki na udział w większości odpłatnych wydarzeń w Stajni Raduszyn

- organizowane dedykowane wydarzenia dla członków Klubu Jeździeckiego Raduszyn

Nowe rozwiązania, które planowane są do wprowadzenia z dniem 1.04.18 r. :

- stałe opłaty - ryczałt 250 zł / m-c od kwietnia 2018

- jeśli komuś wypadnie trening, może odrobić 1 jazdę w miesiącu na jeździe grupowej, nawet u innego instruktora

- składka od czerwca 2018 płacona raz na rok

- bezpłatne, duże i wygodne szafki na czas funkcjonowania w ramach Sekcji

- zapewnione zniżki na odzież Klubową

- członkowie Sekcji będą mieli wyjątkową okazję, żeby wspólnie opracować układ kadryla z dodatkami/lub teatralia konne i wystawić go podczas Festynu oraz podczas obchodów święta niepodległości 11 listopada. Układ będzie nagrywany przez profesjonalistów, całość opracowana przez profesjonalną firmę będzie stanowiła wspaniałą pamiątkę i namacalny dowód czynionych postępów

- jeśli jakość opracowanego układu i jego wykonanie będą na to pozwalały, będziemy czynili starania by włączyć występy Sekcji na wydarzeniach w Gminie lub nawet poza nią.

- w przypadkach losowych uniemożliwiających dłuższą obecność na zajęciach Sekcji istnieje możliwość zawieszenia członkostwa poszczególnych jeźdźców. Każdy przypadek zostanie rozpatrzony indywidualnie. Zawieszenie nie wpływa na wysokość opłat składkowych.

Jeśli proponowane zmiany nie są do zaakceptowania przez Państwa lub podopiecznych, pozostaje opcja dokończenia wykupionych karnetów i rezygnacja z członkostwa w Sekcji. Mamy jednak nadzieję, że zmiany te, inspirowane współpracą z najlepszymi, wpłyną pozytywnie na komfort pracy grupy oraz instruktora, a także przyczynią się do coraz lepszego rozwoju Państwa podopiecznych.

Prosimy o wpłacanie ryczałtowanych kwot do 10 dnia każdego miesiąca za miesiąc bieżący. Pozostałe na karnecie jazdy mogą zostać wykorzystane dodatkowo u instruktorów, lub mogą pomniejszyć koszt pierwszej składki ryczałtowej.

W kwietniu zaprojektowane będą nowe koszulki Sekcji, sfinansowane będą ze środków Gminy Murowana Goślina oraz środków pozyskanych podczas ubiegłorocznej loterii fantowej.

Wkrótce zaczniemy również publikować materiały dotyczące specjalnego pokazu kadryla teatralnego. Przygotowania już trwają!