Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

16.05. 2018

Listy startowe Etap II


Miejsce zawodów:              Raduszyn 4, 62-095 Murowana Goślina

Organizatorzy:                   Klub Jeździecki Raduszyn

                                           Raduszyn 4, 62-095 Murowana Goślina

Osoby oficjalne:

Sędzia główny:                   Monika Warych

Sekretarz:                           Halina Kosakowska

Biuro zawodów:                  Joanna Andrzejewska

                                           Katarzyna Arczykowska

Grill:                                    Artur Lewandowski

                                            Ryszard Andrzejewski

Speaker:                              Kazimierz Kosakowski

Obsługa:                              Ola Korybalska

Rozprężalnia:                       Joanna Żak / Katarzyna Najewska

Opłaty i dokumenty prosimy dostarczyć do biura zawodów na godzinę przed startem

Konkurs nr 1 / Program L-2

Godzina

Imię

Nazwisko

Koń

Barwy

10:00

Katarzyna

Arczykowska

Dżoker

Stajnia Raduszyn

10:05

Alicja

Michalska

Totmes

SJ Baborówko

10:10

Daria

Dobak Barodia Sekcja KJ Raduszyn

10:15

Alicja

Michalska

Totmes

SJ Baborówko

10:20

Wiktoria

Wasielewska

Madea

Stajnia Raduszyn

10:25

Martyna

Ratajczak

Mona

KJ Raduszyn

10:30

Maja

Szymańska

Euro

Sekcja KJ Raduszyn

10:35

Oliwia Szczepaniak Sadyk Stajnia Raduszyn

10:40

Gaja

Bromberek

Barczello

Sekcja KJ Raduszyn

10:45

Aleksandra

Andrzejewska

Barodia

KJ Raduszyn

10:50 Przerwa

11:00

Izabela

Dobak

Mona

Stajnia Raduszyn

11:05

Wiktoria

Kasseja Sadyk Stajnia Raduszyn

11:10

Wanessa

Krupa

Jagoda

Sekcja KJ Raduszyn

11:15

Julia

Kraszewska

Euro

Sekcja KJ Raduszyn

11:20

Hania Och-Oleksy Basket KJ Raduszyn

11:25

Natalia

Idzik

Belweder

Stajnia Raduszyn

11:30

Maja

Szymańska

Barodia

Sekcja KJ Raduszyn

11:35

Daria

Sygnecka

Sadyk

Sekcja KJ Raduszyn

11:40

Julia

Dumańska

Barczello

Stajnia Raduszyn

11:45

Wiktoria

Kasseja

Madea

Sekcja KJ Raduszyn

11:50 Przerwa

11:55

Julia

Sobisiak

Rusałka

Stajnia Raduszyn

12:00

Wanessa

Krupa

Belweder

Sekcja KJ Raduszyn

12:05

Wiktoria

Wasielewska

Barodia

Sekcja KJ Raduszyn

12:10

Magdalena

Bach-Żelewska

Fenrir z Moreny

Stajnia Raduszyn

12:15

Marta

Najewska

Sadyk

Stajnia Raduszyn

12:20

Magdalena

Bach-Żelewska

Fenrir z Moreny

Stajnia Raduszyn

 

 ________________________________________________________________________________________

 

Konkurs nr 2 / Program L-4

Godzina

Imię

Nazwisko

Koń

Barwy

12:45

Aleksandra

Andrzejewska Mirado

KJ Raduszyn

12:50

Izabela

Dobak

Rusałka

Stajnia Raduszyn

12:55

Daria

Dobak

Madea

Sekcja KJ Raduszyn

13:00

Hania

Och-Oleksy

Marcowy Walc

KJ Raduszyn

13:05

Lena

Lewandowska

Bystra

Stajnia Raduszyn

13:10

Aleksandra

Spylczyn

Mirado

Sekcja KJ Raduszyn

 

______________________________________________________________________________ 

 

Konkurs nr 3 / Program L-0

Godzina

Imię

Nazwisko

Koń

Barwy

13:30

Julia

Wylegała

Barczello

Stajnia Raduszyn

13:35

Kinga

Najewska

Romeo

Stajnia Raduszyn

  

Przypominamy, że koszt udziału w zawodach to:

Klient stajni = 45 zł

Klient stajni + własny koń = 35 zł

Klub + Sekcja = 35 zł

Prosimy również o dostarczenie zgody na udział w zawodach. Formularze dostępne w siodlarni i w dniu zawodów w biurze zawodów

Życzymy powodzenia i do zobaczenia w sobotę!