Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

30.04. 2019

PSR I 2019 Wyniki


 

Bardzo nas cieszy ponownie spora frekwencja w Pucharze, zwłaszcza jeśli chodzi o ujeżdżenie :-) Budujące jest to jak młodzi zawodicy coraz lepiej się rozwijają, są coraz bardziej zdyscyplinowani oraz odpowiedzialni, a do tego jeszcze bardzo dobrze przygotowani do zawodów! Odnotowaliśmy bardzo dobre przejazdy, zdecydowana większość wyników powyżej 60 %. Jednak ponownie podkreślamy, patrząc na wyniki, należy pamiętać iż koniki prezentują zróżnicowany poziom zaawansowania, chęci do pracy ujeżdżeniowej oraz stanu zdrowia. Tym razem Rusałka oraz Mirado okazały się bezkonkurencyjne :-) Natomiast zarówno Barodia, a zwłaszcza Maestro czy Belweder są nieco trudniejsze. Zawodicy mieli tym razem przywilej wybierania konia i dla niektórych z nich więcej warte jest 60 % na ulubionym koniu niż 62 lub 63 ale na innym koniu :-)

Bardzo dobry wsytęp zaliczyła zawodniczka, która w zeszłym roku przeszła z Sekcji do Klubu - Aleksandra Spylczyn, tuż przed Julią Wylegałą oraz Katarzyną Arczykowską i Natalią Idzik w Programie L-1. Wszystkie cztery miały bardzo dobre wyniki.

W Programie L-3 najwyższy wynik uzyskała Katarzyna Suchecka-Stankowiak, zaraz za nią w wynikach uplasowały się odpowiednio Daria Dobak oraz Hanna Och-Oleksy.

Najważniejsze jednak, że wszystkie dziewczyny znalazły w sobie odwagę i chętnie podejmują się nowych wyzwań. Jak wspominaliśmy w trakcie zawodów, jest to najlepszy sprawdzian naszych umiejętności i wyznacznik do podnoszenia sobie poprzeczki!

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą wspólną zabawę. Do zobaczenia na stajni!