Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

12.03. 2020

Zajęcia Raduszyn


Drodzy nasi Uczniowie, Adepci, Sympatycy i Amatorzy jeździectwa. 
 
W związku z panującą sytuacją i stopniowym odmrażaniem naszego sportu, pragniemy Was poinformować, że nasza Szkoła Jazdy wraca do działania od 1.06. 2020 r. 
 
Zgodnie z najnowszymi informacjami, od 4.05 dopuszczone będzie jednoczesne przebywanie do 6 osób na ośrodku. Ze względu na bezpieczeństwo nasze i Wasze, planujemy wdrożenie wszelkich niezbędnych środków ostrożności, odpowiednie przygotowanie się do nowego otwarcia i upewnienie się, jakie procedury i w jaki sposób wdrażać. 
 
Obecnie nasi czworokopytni są objęci dzierżawą, dzięki czemu udało się zapewnić im ruch na bezpiecznych warunkach w okresie największego zagrożenia. W związku z tym nie musicie się obawiać powrotu do "dzikich" koników :-)
 
Na dzień dzisiejszy planujemy aby, nasza Szkoła działała od 1.06. Jeśli nic się do tego czasu nie zmieni, to jazdy będą się odbywały na zasadzie jazd indywidualnych dla maksymalnie 3 osób. 
 
Docierają do nas również informacje, że istnieje możliwość, iż wypoczynki się odbędą. Nie wiemy jeszcze nic pewnego, ani nie wiemy na jakich zasadach miały by się odbyć, ale jest to jakiś powiew optymizmu w tych ciekawych czasach.
 
Mamy nadzieję, że jakoś wytrzymacie do tego czasu, równocześnie dziękujemy za cierpliwość. Na pewno po takiej przerwie zalecamy lekki rozruch na rowerze, bądź spacerze, ćwiczenia w domu, aby powrót był bezpieczny i przyjemny. 
 
Od połowy maja można będzie się umawiać u Pana Adama (środy/soboty), Pana Filipa (czwartki/I i III niedziela czerwca), Pani Zuzanny (piątki/II i IV niedziela czerwca) i Pani Halinki (wtorki).
 
Uważajcie na siebie i bądźcie zdrowi. 
 
Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Szkoły Jazdy Konnej w Raduszynie