Strona DEMO Strona DEMO Strona DEMO
Aktualności » Aktualności

Aktualności

05.06. 2013

Blef i Bleki


W piątek 31 maja 2013 roku przyjechali do nas przesympatyczni Państwo z Będzina i oglądali Blefa.


Oględziny były bardzo dokładne, a pytań było co nie miara. Ale z każdą minutą i każdą naszą odpowiedzią konik podobał się coraz bardziej i jeszcze tego samego dnia zmienił właściciela.

Pojechał do Stajni Amigo w Będzienie na Śląsku. Ma tam piękne tereny, i przestonny, doświetlony boks. Poznaliśmy również stajennego i osobę kierującą ośrodkiem i jesteśmy przekonani, że trafił pod opiekę profesjonalistów. Jesteśmy przekonani że Pani Agnieszka, która zakupiła Blefa, będzie z niego miała pociechę.

Przekazano nam, że Blef już na drugi dzień zadomiowił się w stadzie.


Tego samego dnia uzgodniliśmy z Panią Michaliną zakup Blekiego. 4 czerwca 2013 roku trafił on do Zalesia Śląskiego, gdzie dołączył do dwóch sympatycznych wałachów.

Zakątek do którego trafił wydaje się być idealny na spokojną emeryturę dla naszego małego konika rekreacyjnego. Dla tych którzy zżyli się z Blekim mogę tylko powiedzieć, że napewno trafił w ręce osoby, która wyznaje podobne poglądy na temat koni i ich prawidłowego utrzymania, i na pewno się nie przepracuje. Gdybyście kiedyś chcieli go odwiedzić to jesteśmy w stałym kontakcie z nową właścicielką. Dodam, że stajnia znajduje się w odległości kilkunastu kilometrów od Rezerwatu Góra Św. Anny, zatem tereny dla Blekiego będą piękne.

Przekazano nam, że pierwszą noc miał spokojną i już zaprzyjaźnił się z jednym z koników.

Warning: Parameter var is not known by module Album dropped in /home/platne/kosakowscy/public_html/kosakowscy/lib/misc.functions.php on line 1411
  • U.K. Kosakowscy
  • U.K. Kosakowscy
  • U.K. Kosakowscy
  • U.K. Kosakowscy
  • U.K. Kosakowscy